Opis

Podróże w czasie.

Wszystko zaczęło się wiele wieków temu, gdy sto wybranych osób zostało obdarzonych umiejętnościami podróży w czasie. Każda z tych osób posiadała swoją specjalną cechę, która wyróżniała ją na tle innych. Gdy zaczęli umierać, okazało się, że ich umiejętność nie ginie, ale jest przekazywana dalej ­– nie potomkom, nawet nie ludziom tej samej narodowości – w przypadkowy sposób, który rządzi się tylko jedną regułą: nie ma podróżnika w czasie w tym samym wieku. W każdym roku rodzi się jeden podróżnik. Po pewnym czasie, gdy pojawiły się osoby zainteresowane tym zjawiskiem, zasad zaczęło przybywać… a podróże w czasie stały się jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic.

Vira nie powinna o tym wiedzieć. Nie powinna być z tym związana. Ale Czas... miał swój własny plan...


To nie jest koniec informacji. To dopiero ich początek. Ale, by dowiedzieć się więcej, musisz sam zagłębić się w stronice tej historii, czytelniku… 

Zapraszam!

WAŻNE:

Motyw podróży w czasie jest bardzo popularny, o czym oczywiście wiem. Nie kopiuję żadnych historii - jeśli znajdują się jakieś podobieństwa do innych dzieł, nie są one celowe.
Po prostu kocham podróże w czasie, od zawsze się nimi interesowałam. Dlatego postanowiłam wykorzystać znany motyw, by wykorzystać go na swój własny sposób. I tyle.

4 komentarze:

 1. Dobra, zostawiam tutaj po sobie pierwszy krok i jutro ruszam dalej! :D
  Interesujący początek, nie powiem. Jestem ciekaw pierwszego rozdziału (prologu?).
  Sam się za bardzo nie znam na estetyce bloga, ale ja bym radził podjaśnić tekst w menu, żeby był bardziej widoczny (w sensie ten "Powrót", "Opis" i "Bohaterowie".
  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prologu jak na razie :)
   O, rzeczywiście trochę za ciemno to wyszło. Sama nie znam się zupełnie na szablonach, ale chyba uda mi się to podjaśnić :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Zapowiada się super, więc zaraz lecę czytać dalej, a tymczasem wspomnę jeszcze, że masz bardzo ładny wygląd bloga i w dodatku zacytowałaś mój ulubiony fragment Alicji w opisie- to mnie przekonało xD

  justletthembe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejka, to znowu ja! :D
  Wróciłem do blogowania. Zapraszam na mojego bloga na cotygodniowe zapiski z mojego życia, oraz na konkurs, gdzie do wygrania jest książka :)
  http://zapiskizwyobrazni.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń