Linki

Linki:

5 komentarzy:

 1. Przeczytałem, że nie tolerujesz spamu. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, że tego nie uszanuję, bo... jak dla mnie różnicą jest spam od osoby co ma wszystko i wszystkich w dupie, a różnicą jest informacja od stałego czytelnika, choć ja jako taki czytelnik rzadko gdzieś jestem na czas. Oczywiście mogłem ci taką informację zapodać w mailu, ale już naprawdę mi się nie chciało kombinować. Zatem usuń po przeczytaniu i podjęciu decyzji, czy chcesz "dołączyć do zabawy".

  Chciałbym zaprosić cię do wspólnej zabawy (dwutygodniowej, może trzy o ile mi się coś przedłuży).
  Więcej informacji na: http://spisane-nad-ranem.blogspot.com/2016/07/miedzy-alejkami-czesc-1.html
  Liczę na twoją obecność i zaangażowanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj!
  Serdecznie dziękuję Ci za zgłoszenie bloga. Został już dodany do Pól Elizejskich. Zapraszam więc do wspólnej przygody i zgłaszania nowych rozdziałów.

  Serdecznie pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!
  Zupełnie zapomniałam o tym opowiadaniu, muszę zacząć czytać! Dodałam cię do obserwowanych, aby nie zapomnieć. Osobiście nie przepadam za podróżami w czasie, ale przepadam za autorką, więc spróbuję się przebić przez początek, może mnie zainteresuje?

  Słyszałam, że lubisz Percy'ego Jacksona. Ostatnio zaczęłam pisać opowiadanie. Samotna heroska Georgia przybywa do Westover Hall w poszukiwaniu pewnego artefaktu. Kogo tam spotka? Jak sobie poradzi? I co oznaczają jej sny?

  Sorry, że spamię, ale liczę na szczerą do bólu opinię oraz konstruktywną krytykę, wytknięcie błędów itp.

  Pozdrawiam,
  http://samotni-herosi.blogspot.com/

  PS Fajny tytuł

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!

  Mam zaszczyt zaprosić Cię, jako członka Pól Elizejskich, na specjalne Forum elizejskie - elizjum.forumpolish.com gdzie możesz dołączyć do społeczności i wziąć udział w rywalizacji.

  Życzę weny na ten nowy 2017 rok i jak najwięcej czasu na pisanie, dziękuję, że jesteś z nami!

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej frędzelku!
  Jako, że nie tolerujesz spamu napiszę ci krótko. I nie złość się na mnie. Po prostu chcę poznać opinię tak wytrawnej blogerki jak ty.
  maraudersanthems.blogspot.com
  Pa
  Meg
  Ps. Nie złość się na mnie *słodkie oczka*

  OdpowiedzUsuń